Catering

Od pięciu lat specjalizujemy się w branży cateringowej. Nasza marka zawsze jest synonimem najwyższej jakości i elegancji, a obecnie dążymy do tego, by była również kojarzona z nowoczesnością.


Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami w gastronomii. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt do przewozu potraw oraz najlepsze w branży pojemniki do indywidualnego zamówienia .


Obsługiwane przez nas imprezy na długo zostają w pamięci gości, wyśmienita kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie to wyznaczniki niepowtarzalnego stylu k2.


Śledzimy rozwój zaawansowanych technologii i wprowadzamy do naszej firmy najskuteczniejsze rozwiązania. Dysponujemy największą w okolicy kuchnią cateringową, gwarantującą niezawodność i niezwykłą wydajność przy zachowaniu najwyższych standardów.


Wszędzie niesiemy klasę i szyk, z jakimi kojarzona jest marka k2.


Cały czas udoskonalamy nasze menu, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających koneserów. To, co wartościowe w polskiej tradycji kulinarnej, łączymy ze smakami kuchni świata, osiągając wyjątkowy i zmysłowy efekt.


Nasza siła to doświadczenie, elastyczność i osobiste zaangażowanie naszych pracowników połączone z wykwintnym smakiem, rozwiniętą infrastrukturą oraz otwartością na innowacje.


To wszystko zobowiązuje nas do doskonałości.


Szyjemy imprezy na miarę Twoich pomysłów! Skontaktuj się z nami i daj się mile zaskoczyć, jak niewiele trzeba, by poczuć się luksusowo.


Rezerwacja imprez okolicznościowych jest omawiana indywidualnie, zgodnie z wymogami